מוצרי חת"ת ממוזער

 
 
 

קדושה במיקרופילים
ז' אייר תנש"א. במהלך חלוקת השטרות לצדקה ('זורע צדקות' עמ' 64) מסר לרבי הרב משה הלברשטם, מנהל מפעל הש"ס, את הספר 'רזיאל המלאך' על מיקרופילים.


כ"ק אדמו"ר: בשורות טובות והצלחה רבה, מן הסתם כתבתם שיש לשמור על קדושת הספר.
הנ"ל: זה מונח בנרתיק מיוחד, כיס בתוך כיס.


כ"ק אדמו"ר: כשלא יכתבו לשמור על קדושת הספר, עלול מישהו להחזיק זאת אצלו, או במקום כלשהו שאינו מתאים, ואילו כשזה ייכתב – הלה יחשוש, הוא יחשוש לפחות מהקב"ה...
(התקשרות 880 פרשת נשא א' בסיון תשע"א)

 

 

החת''ת הממוזער -מוצר איכות מבית " כרם חב''ד"
ספר החת"ת הינו עב כרס וקשה לנשיאה נידית וגדול מכדי להיכנס לכל תיק ובטח שלא לכיס הבגד, בדיוק לשם כך אימצנו את תגלית המיקרופילם –אשר באמצעות ציוד חדשני ניתן להעתיק בצילום- ספרים וכרכים שלמים על שקופית זעירה בהקטנה של עד פי 3000 מהגודל המקורי ובכך מאפשרים לאינספור אנשים לשאת את ספר החת''ת על כל ספריו בכיס,בארנק ואפילו בתור תליון המוצמד לשרשרת הדסקית של חיילי צה''ל .אם כן אפוא, אין מתנה יותר שלמה להבעת הערכה ותודה מהחת''ת הממוזער, שכן דרכם של מתנות להזדקק לשמירה ואילו מתנה זו מעניקה שמירה למקבליה...הזמינו עוד היום את החת''ת הממוזער, המגיע עם נרתיק מהודר ומהווה תשורה מכובדת לאירועים וערבים משותפים יקיריכם יישאו עימם את השי ולכל מקום אליו יגיעו יישאר איתם הזיכרון- כי אתם אלו שהביאו את הטוב ביותר!!!

 

חת"ת במיקרופילם כרטיס בגודל כרטיס אשראי

כרטיס ופרצת - המזכרת היחודית לכל אירוע או שמחה

יקיריכם ישאו עימם את השי ובכל מקום אליו יגיעו ישאר איתם הזיכרון

סגולה לשמירה והגנה המביאה שפע ברכה והצלחה.
בכרטיס חת"ת (חומש-תהילים-תניא) ממוזער במיקרופילם בגודל כרטיס אשראי.
בצידו האחד תמונת הרבי ובצידו השני תפילת הדרך.
הכרטיס נשמר בנרתיק עליו ניתן להטביע הקדשה בהתאמה אישית
ומיועד להנחה בכיס, ברכב, בילקוט הילד ועוד...
להגנה מכל פגעמחיר: 22.00 ש"ח
מחיר מבצע: 18.00 ש"ח
החיסכון שלך: 18%
כרטיס מעוטר בחן ובו פיסת מיקרופילם עליה מוטבע ספר

כרטיס חת"ת

כרטיס מעוטר בחן ובו פיסת מיקרופילם עליה מוטבע ספר החת''ת.
גודל כרטיס החת"ת 7.5X9.5 ס"מ
הכרטיס מצופה פלסטיק קשיח משני צידיו (קפסולציה)
מחיר: 20.00 ש"ח
מחיר מבצע: 15.00 ש"ח
החיסכון שלך: 25%
חת''ת בנרתיק קטיפה מהודר

חת''ת בנרתיק קטיפה מהודר

נרתיק קטיפה מהודר המכיל בתוכו את המיקרופילם הממזער את החת''ת לכדי שקופית זעירה. החת''ת הממוזער מעוצב ומעוטר באיורים משובבי עין, בנוסף ישנו הסבר קצרצר על מעלת החת''ת בכלל וכן ציטטה מהרבי מליובאוויטש אודות הקדושה שיש לייחס למיקרופילם הממזער כתבי קודש הרבי מזכיר שיש לציין כי צריך לשמור על קדושת הגליון....
מחיר: 30.00 ש"ח
מחיר מבצע: 26.00 ש"ח
החיסכון שלך: 13%
חת''ת ליולדת

שיר למעלות שמירה לילד וליולדת עם חת''ת ממוזער

מוצר איכות בעל מגע קשיח לשמירה לאורך זמן, מעוצב בהידור רב ומרשים באופן מיוחד. המוצר נפתח לשניים עם הבלטה פנימית עליה המיקרופילם הממזער את החת''ת. מבחוץ מוטבע "שיר המעלות" לשמירה על היולדת והוולד ומצידו האחר מופיעה תמונה מרהיבה של הרבי ממבטו של ילד רך בשנים . אפשרות נוספת היא דוגמא בעלת צד אחד המעוטר באותיות הא' ב' וצד שני כאמור עם "שיר המעלות".מוצר מפואר זה מגיע עם שרשרת לתלייה על עריסת או עגלת התינוק.


מחיר: 42.00 ש"ח
מחיר מבצע: 36.00 ש"ח
החיסכון שלך: 14%
דיסקית רוחנית - שמירה והגנה לחייל

דיסקית רוחנית - שמירה והגנה לחייל

דיסקית רוחנית - שמירה והגנה לחיילי צה"ל תליון נוסף לשרשרת הדסקית של החיילים תליון קדוש המאגד את כל התורה ספר תהילים וספר התניא (חת"ת) ממוזער במיקרופילם. רעיון למתנת גיוס. כי יש מתנות שפשוט שומרות עלייך!
התליון בעל חור להשחלה והוא מהווה מעין תליון נוסף לשרשרת הדסקית של החיילים. בנוסף ישנו נרתיק עור קשיח המגן על התליון ומאפשר את נשיאתו בכיס המדים או בארנק.
בנרתיק עור מארז זעיר ומעוצב באיורים מקוריים ובעיצוב אומנותיים . המארז מכיל ברכת כוהנים ,תפילת הדרך וכיס תחיבה בו מצורף התליון הקדוש בגודל זהה לדיסקית הצהלית אותה נושאים תדיר חיילי צה"ל.


מחיר: 66.00 ש"ח
מחיר מבצע: 49.00 ש"ח
החיסכון שלך: 26%
עבור לתוכן העמוד
ספר הזוהר | קבלה | יודאיקה | חת"ת | חב"ד | מתנות יודאיקה | יודאיקה סיטונאות | תכשיטי קבלה | תשמישי קדושה